Головна

Журнал «Клінічна анестезіологія, інтенсивна терапія та медицина невідкладних станів» заснований у 2012 році. Він є не лише засобом інформації про наукові дослідження, а також і джерелом творчого натхнення науковців та практиків медицини, формуванням їх наукового і громадянського світогляду, ставлення до величезних соціальних перетворень, і зокрема, збереження культури анестезії. Це ще один крок до удосконалення, пізнавання нових сторін анестезіології та інтенсивної терапії не тільки як науки, але й як галузі медицини, як галузі культури та традицій – спадщини яка дісталась нам від попередніх поколінь.

В журналі «Клінічна анестезіологія, інтенсивна терапія та медицина невідкладних станів» публікуються теоретичні й оглядові статті, які відображають важливі досягнення науки, підсумки завершених оригінальних клінічних і експериментальних досліджень, основні результати дисертаційних робіт з медицини, а також матеріали меморіального характеру.

Для участі в нашому журналі ми запросили провідних вчених, які працюють в галузі анестезіології та інтенсивної терапії. Серед них, в тому числі і яскраві молоді вчені, що тільки починають відкривати нові шляхи в науці.

Зрозуміло, що неминуче виникнення нових рубрик та розділів видання, у зв’язку з чим ми будемо вдячні Вам за пропозиції щодо поліпшення структури видання, його оформлення, оптимізації та наповнення його рубрик, якості і тематики матеріалів. Крім цього Ви можете пропонувати свої цікаві та корисні матеріали, які на Ваш погляд, могли б знайти місце на сторінках даного видання. Можлива організація в рамках цього видання свого роду «заочного» круглого столу з обміну досвідом, думками та пропозиціями, які надходять чи будуть надходити від наших читачів з різних регіонів України та зарубіжжя.

Запрошуємо до співпраці усіх, хто може зробити свій вклад в медичній науці.